Vonios baldai

Vonios kambario baldai pagaminti pagal užsakymą šiais laikais jau yra kasdienybė. Tai stipriai palengvina vonios kambario įrengimą, nes nereikia vaikščioti po parduotuves ieškant ne tik gražių, bet ir tilpsiančių į jūsų konkretų vonios kambarį baldų. Tai užimtų nemažai laiko, todėl dauguma renkasi nestandartinių baldų gamintojus ir tai tikrai teisinga. ES baldai gali padėti sukurti baldus ne tik tilpsiančius į jūsų vonios kambarį, bet ir stilistiškai derančius prie jo interjero.

Baldų komplektą į vonią standartiškai sudaro kelios dalys: komodėlės po kriaukle su išvažiuojamais stalčiais, stalviršis, spintos, spintelės (dažnai su veidrodžiu), lentynos. Šių elementų galimas apipavidalinimas: kabinimas, pastatymas ar įmontavimas į nišas.

Gaminant fasadus vonios kambario baldams mūsų įmonė naudoja vandeniui atsparias MDF plokštes, kurių paviršius padengtas keliais emalio sluoksniais. Visų pirma, tai leidžia eksploatuoti baldus ten, kur yra padidinta drėgmė, antra, leidžia puikiai eksperimentuoti su forma (frezuoti, filinguoti) ir spalva.

Be to, ne taip kaip daugelis gamintojų, ES baldai naudoja MDF plokštes visoms baldo dalims, o ne tik fasadams. Tai garantuoja mūsų baldų ilgaamžiškumą ir patvarumą.

ES baldai siūlo įvairius baldų dekoravimo būdus taip pat ir vonioje: skirtingų spalvų MDF padengimas, plokščių sendinimas, frezavimas, padengimas UV spauda, laminuotų drožlių plokščių pasirinkimas pagal kokį tik norėsite medžio masyvą.

Projektuojant ir gaminant baldus vonios kambariui, mes prisitaikome prie jūsų norų, bei pritaikome baldus derančius prie konkrečios erdvės.

Dažnai vonios kambariai turi ribotas erdves. Standartiškų butų savininkai tuo labiau susiduria su šia problema, todėl ne visada išeina įsirengti vonios kambarį kaip norėtųsi. Dauguma patinkančių baldų tiesiog į jį netilptu. Taip pat sunku rasti baldą tinkantį pagal dydžius skalbimo mašinai ar džiovyklei. Pasirinkus nestandartinių baldų gamintojus jūs galėsite susikurti vonios kambarį be didesnių problemų.

ES baldai turi ilgametę patirtį gaminant baldus mažoms erdvėms ir konkrečiai vonios kambariams, todėl mūsų meistrai padarys viską, kad jūs būtumėte patenkinti!