Virtuvės baldai

Virtuvės yra kiekviename bute ar užmiesčio kotedže ir be jos maisto gaminimo procesas būtų neįmanomas, o jos komforto lygis priklauso nuo joje patogiai išdėstytų baldų ir buitinės technikos.

ES baldai jums suteiks galimybę kuo efektyviau suplanuoti darbo vietą virtuvėje bei kompaktiškai susidėti daiktūs ir įrangą, kurios XXI amžiuje vis daugėja. Taip pat mūsų projektuotojų pagalba jūs galėsite pasirinkti kokią tik norėsite virtuvės formą (kampine, ištisinę, su salele per vidurį ar pusiasaliu, U formos). Gausus stalviršių, šoninių sienelių pasirinkimas pagal jūsų skonį, bei furnitūros gausa, suteiks galimybę išnaudoti sunkiai pasiekiamas erdves (durelės kampuose; liftų sistema, palengvins aukščiau išsidėsčiusių lentynų atidarymą; ištraukiami krepšeliai iš sunkiai pasiekiamu vietų ir t.t.)

Taip pat su mūsų pagalba jums bus paprasčiau suformuoti norimą interjero stilių: minimalizmą be rankenų su užslėptais mechanizmais, o gal art-deko, kur kiekviena detalė spindi prabanga ant blizgių LMDP ar MDF plokščių, galbūt norėsite LMDP ar stiklo su UV spauda. Jūsų fantazijai nebus ribų. Pasitelkus jūsų išmonę ir mūsų žinias, patirtį bei kvalifikuotą darbą, turėsite individualią virtuvę sukurta pagal asmeninius jūsų poreikius.