Vaikiški baldai

Vaikų kambarys tai patalpa, kur jūsų vaikas aktyviai praleidžia labai daug laiko, dėl to šios erdvės formavimas reikalauja daug dėmesio ir atsakingumo.

Prieš užsakant baldus, spintas į vaikų kambarį, apgalvokite ką ten planuojate laikyti. Mergaičių ir berniukų spintų struktūra nebus vienoda. Mergaitėms dažnai reikia ilgesnių nišų skirtų rūbams su pakabomis, mažesnių gabaritų lentynų ir stalčiukų įvairioms mergaitiškoms smulkmenoms ir t.t.

Taip pat projektuodami baldus atsižvelkite, kad lentynėlės kuriose bus vaikui būtiniausi daiktai būtų pasiekiamame aukštyje. Turėkite omenyje, kad jūsų vaikas augs, todėl palikite galimybę keisti lentynėlių aukštį ar vietą priklausomai nuo vaiko poreikių.

Nederėtų pamiršti ir vaikų sveikatos bei rinktis ekologiškų, nekenksmingų medžiagų baldus. Būkite ramūs – ES baldai tuo pasirūpins, nes mes dirbame tik su patentuotais ir kokybiškais prekiniais ženklais.

Jeigu jūsų vaikas jaunesnio amžiaus, jums puikiai tiks pigesni kampinių spintų variantai, o jeigu jis paauglys, geriausiai rinktis aukštas įmontuojamas spintas su stumdomomis ar varstomomis durimis.

Nepamirškite savo vaiko interesų prieš užsakant baldus. Pasikonsultuokite su juo dėl spalvų ir stiliaus, o gal jis norėtų pasipuošti kambarį UV spauda jam patinkančia tematika. Leiskite vaikui pasireikšti, jug sukurti kambarį sau pačiam yra nuostabu!