Stiklo gaminiai

Stiklas

Stiklas tai medžiaga suteikianti aplinkai žavesio, puiki dekoracija padedanti išlaikyti lengvumo bei erdvės pojūtį. Stiklą galima dekoruoti piešiniais, spalvomis, nuotraukomis bei laminuoti su medžiaga.

Veidrodžiai

Veidrodis – poliruotas stiklas, padengtas atspindinčia sidabrine danga, apsaugota keliais dažų sluoksniais. Pagrindas gali būti bespalvis arba tonuotas poliruotas stiklas. Priklausomai nuo to veidrodis gali būti bespalvis arba spalvotas: rudas, pilkas, žalias ar mėlynas. Pagrindinės panaudojimo sritys: baldų gamyba ir interjero elementai. Bespalviai veidrodžiai naudojami nuo 3 iki 6 mm, o spalvoti 4 mm storio.

Laminuotas stiklas

Laminuotas stiklas yra apsauginio tipo stiklas, kuris dužimo metu nesubyra į smulkias šukes dėl specialios laminavimui naudojamos plėvelės, kuri yra dedama tarp laminuojamų stiklų. Laminuoti galima 2 ir daugiau stiklų tarpusavyję. Ši plėvelė išlaiko stiklo sluoksnį surištą, net jei stiklas yra sudūžęs. Tai galima pavadinti kaip “voratinklio efektu”, kur laminuoti stiklo įtrūkimai nekelia pavojaus aplinkiniams.
Laminuotas stiklas paprastai naudojamas vietose, kur turi būti užtikrintas žmonių ar kitų dalykų saugumas. Tai pastatų fasadai, žiemos sodai, automobilių stiklai. Geografinėse vietovėse, kuriose yra didelė uraganųtikimybė, laminuotas stiklas naudojamas pastatų langams, fasadams ir kitiems eksterjero elementams gaminti. Speciali stiklo laminavimui naudojama plėvelė laminuotam stiklui suteikia daug didesnę garso slopinimo izoliaciją bei blokuoja net 99% ultravioletinių spindulių.

Min. išmatavimai: 100x100mm
Maks. išmatavimai: 3050x1600mm
Maks. storis: 30mm
Maks. svoris: 100kg

ESbaldai Decor

ESbaldai Decor – tai spalvų, raštų ir tekstūros įvairovė, suteikianti galimybę suprojektuoti ypatingas bei išskirtines duris. ESbaldai yra stumdomųjų, varstomųjų, sudedamųjų ir pakabinamųjų durų aliuminio sistemų gamintojas. Dabar ESbaldai plečia savo produkcijos liniją. Mes sukūrėm platų užpildų, kuriuos pasitelkę mūsų klientai turi daugiau galimybių suprojektuoti įdomesnių baldų, asortimentą.

Dažytas stiklas

Lacobel (dažytas stiklas) naudojamas stumdomosioms durims ir baldinėms durelėms gaminti bei virtuvėje vietoje plytelių. Lacobel dera tiek su medžiu, tiek ir su metalu. Stiklo savybės: atsparios vandeniui ryškios spalvos; ekologiškas saugumas: dažų naudojamų stiklo gamybai Lacobel sudėtyje nėra sunkiųjų metalų;