Apie Mus

ES baldai – patikima įmonė, turinti didesnę nei 5 metų patirtį nestandartinių kietųjų baldų gamyboje. Mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti meistrai, kruopščiai ir kokybiškai atliekantys savo darbą, galintys realizuoti įmantriausias jūsų vizijas.

Mūsų įmonės kredo – klientas visada teisus ir jeigu jis patenkintas produktu – mūsų tikslas įgyvendintas.

ES baldai dirba tik su kokybiškiausiomis vokiškomis, itališkomis, lenkiškomis medžiagomis (Kronopol, Kronospan, Thermopal, Egger, Pfleiderer) ir naujausia furnitura bei maksimaliai ištobūlintais mechanizmais (Blum, Grass, Hettich, GTV, STARAX). Medžiagų tiekėjai su kuriais mes dirbame jau yra rinkos lyderiai daugelį metų ir užsitikrinę gerą vardą – atsako už savo produkcijos kokybę ir ilgaamžiškumą. Visas medžiagas jie gauna iš pirmų rankų bendradarbiaudami su žymiausiais Europoje gamintojais.

Užsisakę baldus pagal individualius poreikius pas mus, jūs galėsite naujai sumodeliuoti gyvenamosios vietos erdves ir sukurti išties unikalų interjerą. Jums bus suteiktas puikus aptarnavimas, bus skirta 5 metų garantija baldams, o iškilus nesklandumams su malonumu juos ištaisysime.

Jūsų patogumui suteiksime

  1. Nemokamas projektuotojo iškvietimas į namus su pavyzdžiais darbo dienomis
  2. Nemokamas baldų modeliavimas 3D vaizdu
  3. Jūsų patogumui sutarties įforminimas jums tinkamoje vietoje
  4. Didžiulis pasirinkimas spalvų ir medžiagų
  5. Surinkimas ir pristatymas tik mūsų meistrų profesionalų rankomis
  6. Būtina kokybės kontrolė nuo baldinių plokščių pagaminimo iki baldų surinkimo
  7. Nuolatinė konsultacija su klientais
  8. Galimybė užsakyti baldus išsimokėtinai

Iškviesti projektuotoją galite:

tel: 867320022 darbo dienomis nuo 9 iki 20 val

arba užpildyti paraišką internetu info@esbaldai.lt arba Facebook

Gaminame: spintos su varstomomis durimis, spintos su stumdomomis durimis, virtuvės baldai, drabužinės, miegamojo spintos, miegamojo baldai, prieškambario spintos, prieškambario baldai, vaikų kambario spintos, vaikų kambario baldai, sieninės spintos, kampinės spintos, vonios baldai, svetainės baldai